تالار گفتگوی فولادی ها

ورود شما را به تالارگفتگوی فولادی ها خوش آمد میگوییم

������������ ����������
با سلام، اینجا تالار گفتگوی هوادران فولاد خوزستانه. شما خوزستانی باشيد يا نباشيد، فولادی باشيد يا نباشيد قدم تون به روي چشم هاي ماست. حرف اول را توي اين انجمن دوستي و رفاقت مي زنه. لازمه دوستي و رفاقت هم احترام گذاشتن به افكار و عقايد همه دوستان و اعضاي انجمنه و تكيه زدن بر وجوه مشترك مون. قطعاً بزرگترين وجه مشترك همه ما در اين انجمن خاص، باشگاه ما، سردمدار فوتبال آکادمیک و حرفه ای ایران خواهد بود.
با سلام به همه دوستان مرامنامه را برای بازدید عموم تو همین بخش قرار داده ایم .


مرامنامه فولادی ها:
1. پرو‍ژه تالار گفتمان باشگاه فولاد خوزستان، بستري است هدفمند كه در راستاي اتحاد هر چه بيشتر هواداران در اقصي نقاط ايران و جهان راه اندازي شده و در پي شكوفائي و بالندگي روز افزون این باشگاه و فرهنگ هواداری در ابعاد گوناگون مي باشد .


2 . در اين تالار خواهيم كوشيد در كنار ايجاد انگيزه براي اتحاد هواداران آنها را يكدست و متحد تر سازيم؛ در اين راستا از طرح هرگونه مسائل التهاب برانگيز پرهيز خواهيم كرد .


3 . هم چنين از طرح مباحثي كه در سطح كلان التهاب بر انگيز بوده بر حذر خواهيم بود؛ اما در طرح مشكلات و دغدغه هاي خاص فوتبال استان و کشور عزیزمان (با حفظ ادبيات مناسب خود) استقبال می کنیم. در واقع چنين رويه اي در رويكرد كلي تالار اولويت خواهد داشت .


4 . عضويت در اين تالار بر همه مقدور است و همگان مي توانند با پايندي به مرامنامه تالار،‌ به كار ارزنده خود در اين تالار ادامه دهند .


5 . خواهيم كوشيد در كنار معرفي نواقص كنوني فوتبال، فضای هواداری و ... با ارائه راهكارهاي مناسب و خلاقانه به بازسازي و ترميم اين مشكلات بپردازيم؛ در اين راستا از هر گونه راهكار عملي كه بتواند دردي از درد ها را درمان كند استقبال خواهد شد .


6 . اگرچه نيت اصلي ما از اين تلاش ها، القاي خودباوري در ميان جامعه بزرگ فولادی هاست، اما ما چشم به صادرات فرهنگ اصيل خوزستانی به ساير نقاط ايران و جهان هم خواهيم داشت تا بتوانيم با برانگيختن كنجكاوي و نگرش علمي ايشان، فرهنگ مردم این دیار را پايدار و مانگار تر كنيم .

7. در این تالار گفتگو احترام به حق طبیعی آزادی بیان یک اصل اساسی می باشد و هیچ نوشته ای و مطلبی حذف نمی شود مگر به دلایل زیر:


1-7- نوشته ای حاوی مطالبی که صراحتا توهین به شخص و یا گروه خاصی باشد.

2-7- نوشته ای حاوی مطالبی که متعارفا خلاف ادب تلقی شود.

3-7- نوشته ای حاوی مطالبی که درج آن در تالار موجب فیلترینگ احتمالی سایت بشود.

4-7- نوشته ای حاوی مطالبی که نوعا موجب تعقیب قضایی می شود.

5-7- هرزنامه ها و مطالب تکراری و یا مطالبی که به وسیله ای غیر از مراجعه مستقیم اشخاص به تالار فرستاده شده باشد.

6-7- مطالب و ارسال هایی که به نوعی از لحاظ فنی در کار تالار ایجاد اختلال بکند.

7-7- نوشته ای حاوی مطالبی که صرفا با انگیزه های تجاری ارسال شوند.

8-7- نوشته ای که موجب اختلال در نظم تالار گفتگو و سردرگمی اعضا شود.


8. در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

9. هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن قسمت ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.


10.در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي ناظم تالار ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود و یا از بخش هایی که در این باره راه اندازی شده استفاده نمائید .همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمن و سایت باشگاه ايميل ارسال کنيد

11. با اینکه تلاش تمام مدیران و ناظم ها نظارت بر ارسال ها می باشد اما متذکر می شویم که مسولیت ارسال مطالب بر عهده خود کاربر بوده و تیم مدیریت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب این ارسال ها نخواهد داشت .

12. حذف اکانت های کاربری ایجاد شده به هیچ عنوان به درخواست خود کاربر امکان پذیر نیست ، زیرا حذف هر اکانت باعث می شود که پست ها و تاپیک های ارسال شده توسط آن کاربری به صورت ناشناخته نمایش داده شود که این امر با عرف حاکم بر فضاهای گفتگو همخوانی ندارد/ همچنین در مورد حذف مطالب باید اشاره شود فقط زمانی مطالب خاصی حذف می شود که با سایر بندهای مرامنامه یا قوانین رسمی کشور در تضاد باشد و در غیر این صورت بنا به درخواست کاربران مطلبی حذف نخواهد شد

13. احترام به کاربران سايت، حفظ روحيه ي دوستي و رعايت حقوق ديگران

14. هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است.

15. عدم استفاده از عبارات يا تصاوير رکيک و نامناسب در پروفايل کاربر (شامل نام کاربري ، آواتار، امضا و ...) ، همچنين در نوشته ها و تاپيکها.

16. هر کاربر تنها حق انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با چند اکانت تمام اکانت ها محدود يا حذف خواهند شد.


توجه و سرلوحه قرار دادن تمامی موارد در تالار الزامی هست .
ممنون از همراهی همه فولادی ها.

نام تیم بازی امتیاز
1 - استقلال 2763
2 - پرسپولیس 2754
3 - سپاهان 2752
4 - گل گهر سیرجان 2742
5 - فولاد خوزستان 2742
6 - مس رفسنجان 2741
7 - پیکان 2734
8 - هوادار 2734
مشاهده کل جدول
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است.