تالار گفتگوی فولادی ها

ورود شما را به تالارگفتگوی فولادی ها خوش آمد میگوییم

آخرین نظرات

مدیر کل سایت
مدیر سایت

آکادمی بازیکن سازی فولاد خوزستان معدنی سرشار


باشگاه فولاد خوزستان در فصل 93-92 فوتبال باشگاهی کشور توانست بالاتر از هر باشگاه دیگر بایستد و رمز همه این موفقیت ها تنها تکیه بر اصول حرفه ای ورزش فوتبال و تکیه بر توان بازیکنان جوان خود است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان در طول فصل گذشته با تکیه بر توان استعدادهای پرورش یافته مکتب خود علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کشور، در رقابت با برخی باشگاه های پر زرق و برق که تنها به صرف داشتن منابع مالی بازیکنان گلچین شده فوتبال را به خدمت خود در می آورند به این جایگاه دست یافت و به همگان ثابت کرد که می توان با تکیه بر اصول قابل احترام فوتبال حرف هایی برای گفتن داشت.
این تیم در حالی بالاتر از 15 تیم دیگر لیگ قرار گرفت و شادی را برای فوتبال دوستان و فوتبالی های واقعی به ارمغان آورد که از نظر داشتن تعداد ستاره ها در قیاس با دیگر مدعیان در رده های پائین تر قرار داشته و قالب بازیکنانش از جوانان گمنامی بودند که تنها به واسطه سرمایه گذاری های این باشگاه به چهره هایی شناخته شده بدل گشته اند.
فولادمردان خوزستانی که امروز با نمایش قدرتشان بر قله فوتبال ایران ایستاده اند و عملکردی قابل توجه در لیگ آسیا داشته اند، در حالی سیزدهمین دوره از لیگ برتر را پایان یافته می بینند که در رقابت های پیش رو نیز باز هم با تکیه بر همین اصول سعی در تداوم افتخار آفرینی در فوتبال ایران و آسیا را دارند.فولاد خوزستان که برای دومین بار قهرمان ایران شده است، امسال نیز به عنوان نماینده فوتبال ایران در رقابت های آسیا حضور دارد و با تکیه بر توان بالای فنی موجود در این باشگاه، هواداران پرشور و مدیریت فوتبالی اش مطمئنا می تواند قدم های محکمتری نیز بردارد و چه بسا که اگر بازیکنان این تیم در فصل گذشته کمی بادقت بیشتر عمل می کردند، فولاد می توانست قاطعانه تر و زودتر قهرمانی را به ارمغان آورد.
به هر صورت هواداران پرشور باشگاه فولاد خوزستان از هم اکنون می توانند به آینده این تیم و باشگاه در مسیر پر پیچ و خم فوتبال ایران و آسیا خوشبین بوده و با ایمان به قدرت بازیکنان مستعد این خطه و همچنین توانایی بازیکنان پرورش یافته آکادمی فولاد خوزستان که در رده نخست باشگاه های ایران قرار دارند، یک فصل پربار دیگر را نظاره کنند.

در همین حال توان بالای باشگاه فولاد خوزستان را می توان این روزها به گونه ای دیگر مشاهده کرد؛ در حالی که فولاد خوزستان با آرامش کامل در حال تدارک دیدن و تجدید قوای خود است دیگر باشگاه های مطرح کشور در حال مذاکره با برخی از بازیکنان این باشگاه می باشند و این در حالی است که فولاد نشان داده است بر مبنای رسالت خود و شیوه مدیریت باشگاهی اش هیچگونه تکیه ای بر فرد و بازیکنان خاصی ندارد و از اینکه نیروهای پرورش یافته این باشگاه در دیگر تیم های ایران و حتی خارجی به فعالیت مشغول شوند، نه تنها به چشم یک تهدید نگاه نمی کند،بلکه این موضوع را یک عملکرد مثبت در چرخه پرورش بازیکنان باشگاه و یک فرصت ایده آل برای معرفی ستاره های آینده فولاد خوزستان می داند.

باشگاه فولاد خوزستان با داشتن تیم های حرفه ای در رده های پایه، با استفاده از دانش مربیان خارجی و بومی توانسته بازیکنان مطرحی مانند ایمان مبعلی، حسین کعبی، ابراهیم میرزاپور، جلال کاملی مفرد، بختیار رحمانی، پژمان منتظری،مهرداد جماعتی، امید خالدی،اسماعیل شریفات، آرش افشین، ایوب والی و... را به فوتبال ایران معرفی کند و اکنون نیز این باشگاه با داشتن ستاره های جوان و جویای نام باز هم با همان شیوه اصولی به فوتبال نگاه کرده و به این نوع باشگاهداری خود افتخار می کند.

در پایان باید گفت که فولاد گرچه کم ستاره ترین تیم ایران در ابتدای لیگ سیزدهم بوده و به دور از جنجال های رسانه ای و بمب ترکاندن های ابتدای فصل کارش را آغاز کرد، اما در پایان فصل این تیم با قهرمانی در لیگ برتر و درخشش در جام باشگاه های آسیا ثابت کرد که همه بازیکن های آن یک ستاره واقعی هستند.

گفتنی است؛ فولاد خوزستان در فصل 93-92 فوتبال کشور در لیگ برتر بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان ایران صاحب عناوین قهرمانی شد و تیم زیر 13 سال این باشگاه نیز در لیگ استان به بر سکوی نخست ایستاد. همچنین تیم فولادنوین خوزستان نیز با صعود به لیگ دسته یک باشگاه های کشور (جام آزادگان) یک افتخار دیگر را برای این باشگاه و فوتبال استان خوزستان کسب کرد.

نظر دهید
شنبه 19 مهر 1393 14:26
ahmadbehrad

از همه تون ممنونیم

1 رای
0 رای
چهارشنبه 14 آبان 1393 03:59 (8 سال قبل)
ali1362
ستاره های سرخ کارون

باتوجه به صدور دستور موقت شعبه دیوان عدالت اداری طبق قانون پرونده را خارج ازنوبت رسیدگی ماهیتی کردودرنهایت رای به رد شکایت شاکی (سروش رفعیی) داد.

با این رای دیوان عدالت اداری ابطال کارت معافیت وی تایید شده و او نمی تواند طبق نامه سازمان نظام وظیفه و سازمان لیگ به دلیل مشمول بودن بازی کند.

 

0 رای
0 رای
شنبه 15 آذر 1393 21:37 (7 سال قبل)

ارسال نظر

نام تیم بازی امتیاز
1 - استقلال 2763
2 - پرسپولیس 2754
3 - سپاهان 2752
4 - گل گهر سیرجان 2742
5 - فولاد خوزستان 2742
6 - مس رفسنجان 2741
7 - پیکان 2734
8 - هوادار 2734
مشاهده کل جدول

نوشته های هواداران

951042196 :

فولاد شهر اهوا. عبدالله ناصری77

mahdisawari12 :

سلام علیکم

 

shahin anzan :

به نام خدایی که فــــــــــــولاد را آفرید

فولاد بازیکن های  ضعیف را میگیرد و هر کس که تیمی او را نمی خواهد راهی فولاد می شود و وقتی به اوج میرسد از تیم جدا می شود همچنین بازیکن خارجی نمی گیرد

shahin anzan :

با سلام

فولاد تفاوت های زیادی داره اول اینکه هوادارای خوب وبا فرهنگی داره دوم باشگاه با پیشینه ی خوبیه و معدن بازیکن  حداقل در ایران می باشد

اما معایبی مثل ضعف مدیرعامل در جذب بازیکن باکیفیت هم داره که هیچ وقت بر طرف نمی شود حرف آخر اینکه زنده باد 

فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــولاد خــــــــــــــــــــــــــوزســـــــــتـــــــــــان

shahin anzan :

با سلام

فولاد تفاوت های زیادی داره اول اینکه هوادارای خوب وبا فرهنگی داره دوم باشگاه با پیشینه ی خوبیه و معدن بازیکن  حداقل در ایران می باشد

اما معایبی مثل ضعف مدیرعامل در جذب بازیکن باکیفیت هم داره که هیچ وقت بر طرف نمی شود حرف آخر اینکه زنده باد 

فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــولاد خــــــــــــــــــــــــــوزســـــــــتـــــــــــان

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است.